loader
Søk search-image

Ansatte

Rcontainer > Om oss > Ansatte

Salg

Kjell Arne Christensen

Key Account Manager

M: +47 901 37 105
E: kjell.arne@rcontainer.no

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@rcontainer.no

Armin Ghiassi

Key Account Manager

M: +47 481 74 833
E: armin@rcontainer.no

Ordre og logistikk

Sølvi Christiansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: +47 930 27 742
E: solvi@rcontainer.no

Produksjon

Gerardus A. Tuitel

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Bartoz Niemczak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Vaidotas Jonikas

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Przemuslaw Pawlak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Eva Susanne Wolfert

Prosjektkoordinator

M: +47 975 88 313
E: susanne@rcontainer.no

Remi K. Holm

Driftsleder

REBLOCK SOLUTION AS

M: +47 948 20 337
E: remi@rcontainer.no

Panagiotis Nikolakopoulos

Teamleader Assistent

REBLOCK SOLUTION AS

Økonomi

Jesper Jansen

Regnskapsmedarbeider

PwC

M: +47 482 27 434
E: jj@reblock.no

Jonatan Engeskaug Nilsen

Regnskapsmedarbeider

PwC

M: +47 908 03 543
E: jen@reblock.no

Anders G. Merkesdal

CFO

PwC

M: +47 940 50 585
E: anders.merkesdal@reblock.no

Leder

Senol Kamburce

CEO | Eier

M: +47 481 42 998
E: senol@rcontainer.no

Styret

Olav Mikal Fykse

Styremedlem

M: +47 970 18 583
E: olav@rcontainer.no

Richard I. Anfinsen Sandvik

Styreleder | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@rcontainer.no

logo-popup
For å kunne vise riktig pris trenger vi å vite om du vil handle som bedrift eller privatperson
Banner Image

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema

Fortell oss hva du leter etter

reblock

REBLOCK AS

Eiendomsprosjekter Leilighetsbygg Prosjektering Anbud
rcontainer

RCONTAINER AS

Stålmoduler Containere Modulvogner Ombygging