loader
Søk search-image

Ansatte

Rcontainer > Om oss > Ansatte

Salg

Aron Abrahamsen

Kundekonsulent

M: +47 994 39 726
E: aron.a@rcontainer.no

Kjell Arne Christensen

Key Account Manager

M: +47 907 11 731
E: kjell.arne@rcontainer.no

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@rcontainer.no

Armin Ghiassi

Key Account Manager

M: +47 481 74 833
E: armin@rcontainer.no

Ordre og logistikk

Sølvi Christiansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: +47 930 27 742
E: solvi@rcontainer.no

Produksjon

Erlend Olsen

Prosjektleder

M: +47 920 71 881
E: erlend.olsen@rcontainer.no

Eva Susanne Wolfert

Prosjektkoordinator

M: +47 975 88 313
E: susanne@rcontainer.no

Remi K. Holm

Driftsleder

REBLOCK SOLUTION AS

M: +47 948 20 337
E: remi@rcontainer.no

Økonomi

Jesper Jansen

Regnskapsmedarbeider

PwC

M: +47 482 27 434
E: jj@reblock.no

Jonatan Engeskaug Nilsen

Regnskapsmedarbeider

PwC

M: +47 908 03 543
E: jen@reblock.no

Anders G. Merkesdal

CFO

PwC

M: +47 940 50 585
E: anders.merkesdal@reblock.no

Leder

Per-Rune Lunderby

CEO

M: 905 17 287
E: perrune@reblock.no

Styret

Olav Mikal Fykse

Styremedlem

M: +47 970 18 583
E: olav@rcontainer.no

Richard I. Anfinsen Sandvik

Styreleder | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@rcontainer.no

logo-popup
For å kunne vise riktig pris trenger vi å vite om du vil handle som bedrift eller privatperson
Banner Image

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema